logo
مدرن ترین خودروی Volkswagen ID. Buzz Cargo
شرکت خودروسازی فولکس واگن آلمان از جدیدترین ون تمام برقی خود به نام New Volkswagen ID. Buzz Cargo پرده برداری کرد . این خودروی لوکس کاملا سفارشی و متناسب با نیازهای آیندگان در دنیای پیچیده دیجیتال طراحی و وارد بازار می شود.
ادامه مطلب
تعمیر جلوبندی ماشین
سیستم جلوبندی سالم ، با عملکرد درست در یک خودرو، حرکت هموار در جاده ها را به ارمغان می آورد و موجب تسهیل در گذر از چاله ها و ناهمواری ها و دست انداز ها و پیچ های جاده ای میشود. همچنین سلامت سیستم تعلیق در خودرو آسایش و آرامش بهتری برای سرنشینان خودرو فراهم می آورد .
ادامه مطلب
خرید لوازم یدکی چکاد در کارایدک
زمینه فعالیت شرکت چکاد ، تهیه قطعات از شرکت های معتبر و دارای نام تجاری و گرید A از ساپکو در سراسر کشور می باشد ، و پس از بسته بندی در جعبه های مخصوص با طرح ثبت شده و مختص این شرکت با لوگوی تجاری چکاد به سراسر ایران توزیع می کند.
ادامه مطلب
فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی کارایدک
فروشگاه اینترنتی کارایدک تامین کننده کلیه قطعات یدکی خودرو های ایرانی و خارجی میباشد.کارایدک با بیش از پنج هزار نوع تنوع کالا از برند های لوازم یدکی خودرو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در سراسر ایران می باشد.
ادامه مطلب
لیست قیمت سیلندر خودرو
سیلندر استوانه تو خالی در بلوک سیلندر است و یکی از مهمترین قطعات اصلی موتورهای احتراقی میباشد ، در واقع موتور از 3 بخش اصلی سیلندر، سرسیلندر و کارتر تشکیل شده است. همانطور که قبلا اشاره نمودیم فرایند احتراق یا انفجار در سیلندر اتفاق می افتد و آغاز حرکت خودرو می باشد.
ادامه مطلب
لیست قیمت و خرید بلوک سیلندر خودرو
بلوک سیلندر خودرو از جنس چدن یا آلومنیم است که بصورت ریخته گری و جزء اصلی موتور خودرو میباشد . بلوک سیلندر دارای استوانه های توخالی که سرسیلندر نامیده میشود ، میباشد که پیستون ها در درون آن حرکت رفت و برگشتی دارند.شکل ظاهری بلوک سیلندر به نوع سیستم خنک کننده موجود در موتور خودرو بستگی دارد .در قسمت بالای آن سرسیلندر قرار میگیرد که دارای روزنه های متعددی برای عبور آب و روغن به داخل و اطراف موتور است.
ادامه مطلب