logo

سدان KMC J7 ،  جدیدترین خودروی تولیدی کرمان موتور

در مرداد ماه 1401 شرکت کرمان موتور از جدیدترین تولید سدان خود رونمایی کرد، رونمایی از سدان KMC J7 در هتل استقلال تهران در جمعی از مسئولان و مدیران ارشد گروه صنعتی کرمان موتور و کرمان خودرو و تعداد زیادی از خبرنگاران رسمی کشور برگزار گردید.

مدیر عامل شرکت کرمان موتور، سامان فیروزی بیان کرد، در طی سال های اخیر به دلیل افزایش تورم و فشار تحریم های وارد بر بازار خودرو ، ما را بر این داشت تا در سال 1400 ، تولید خودروهایی نظیر KMC T8 پیکاپ کی ام سی و کراس اوور کی ام سی  KMC K7 مستقل از شرکای خارجی پیش ببریم تا در مقابل کاهش قدرت خرید مردم ، خدمات مطلوب تری را در اختیار هموطنان عزیز قرار دهیم.

پلتفرم محصول جدید کرمان موتور KMC J7

خودروی KMC J7 حاصل استخدام یک طراح با استعداد فارق التحصیل از دانشگاهی در ایتالیا می باشد و موضوع پایان نامه این طراح خوش ذوق طراحی خودروهای خانواده سگمنت D است.

در طراحی پلتفرم محصولات سگمنت D از سه عنصر معماری ایران و کانسپت پرواز و طبیعت کرمان الهام گرفته شده است.

همچنین فیروزی مدیر عامل شرکت کرمان موتور بیان داشت ، به دلیل بهبود در کیفیت طراحی سدان KMC J7 ، بهتر بود لوگوی شرکت نیز تغییر کند ، در طراحی جدید لوگوی کرمان موتور از پرستوی لوگوی قبلی به عنوان پایه کار استفاده شد و قرار است بر روی محصولات آینده کرمان موتور از لوگوی فوق و فونت تایپ جدید KMC کی ام سی   استفاده گردد.

کرمان موتور ، ارزشمند ترین خودروساز خاورمیانه در سال 1405

فیروزی همچنان بیان داشت در برنامه بلند مدت 5 ساله شرکت کرمان موتور، تبدیل شدن به ارزشمندترین خودروسازی در سطح خاورمیانه می باشد. و اولین گام در این راه تولید خودرویی با مصرف 3 لیتر بنزین در 1000 کیلومتر با تیراژ 200 هزار دستگاه در سال می باشد.

در ادامه نیز بیان نمود ، خودروی KMC J7 در طیف خودروهای سدان با فرم بدنه فست بک (درب صندوق و شیشه عقب مجزا و مستقل) قرار دارد و طول آن از بزرگترین خودروی سدان فعلی در بازار بیشتر و در حدود 4.780 متر می باشد.

برای دانستن جزئیات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمائید .

قیمت خودروی جک J7 KMC

 

متن نظر شما (اجباری)نظرات کاربران

1 نظر

  1. توسط salar در تاریخ ‫۱ سال و ۳ ماه قبل، دو شنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱، ساعت ۱۲:۰۹

    کرمان موتور عجب خودرویی ساخته ، ای ول kmc سدان خیلی زیباست. دمشون گرم عجب ماشینی ساخته کرمان موتور